خرید آنلاین

خرید اینترنتی لبنیات

خرید اینترنتی لبنیات

لبنیات

دسته ای از مواد غذایی که بر پایه شیر هستند لبنیات یا فرآورده های شیر نامیده می شوند. ماده اولیه تولید همه انواع لبنیات شیر گاو می باشد. اما معمولاً از شیر سایر پستانداران نظیر گوسفند، بز و گاومیش هم استفاده می شود. کارخانه هایی که در آن ها محصولات لبنی تولید می شود کارخانه لبنیات نامیده می شود.

انواع روش های خرید لبنیات

خرید لبنیات مانند سایر محصولات به شیوه های مختلف امکان پذیر می باشد. در روش سنتی معمولا لبنیات از فروشگاه ها، سوپرمارکت ها و مغازه های کوچک خریداری می گردد. در روشهای مدرن و جدید امروزی به صورت آنلاین از فروشگاه و سوپرمارکت های آنلاین می توان انواع لبنیات را خریداری نمود، از جمله انواع شیر پرچرب و کم چرب، انواع پنیرهای سنتی و محلی و انواع خامه ها و کره ها.از آنجایی که مصرف لبنیات از نیازهای ضروری هر خانوادهای به شمار میرود و به طور معمول در یکی از وعده های صبحانه ناهار و شام از انواع محصولات نظیر کره پنیر، ماست استفاده میشود ؛ بنابراین روش خرید و دسترسی به آنها امر بسیار مهمی میباشد. از طرفی به خاطر شلوغی ها و ازدحام و کمبود وقت و از سوی دیگر پیشرفت تکنولوژی نیاز به روشی ساده و در دسترس برای خرید سریع انواع لبنیات احساس میشود.

سایت های خرید لبنیات

لبنیات

مزایای خرید اینترنتی لبنیات از فروشگاه “های مارکتی”

از آنجایی که خرید لبنیات کار ساده ای می باشد شاید به نظر برسد سایت های فروش این محصول نیاز به ویژگیهای خاصی نداشته باشند ولی در حقیقت چنین چیزی نیست و برای یک خرید خوب باید ویژگی های بسیاری را مد نظر داشت. وب سایت “های مارکتی” دارای ویژگیهای مورد نظر می باشد که از آن جمله میتوان اشاره کرد به:

1. تنوع بسیار زیاد محصولات

محصولات لبنی تنوع بسیار زیادی دارند و هر کدام شامل انواع متفاوتی از پرچرب و کم چرب هستند از آنجایی که لبنیات عضو اصلی رژیم غذایی ایرانیان محسوب میشود، در سر سفره های ناهار و شام ما جایگاه خاصی دارند بنابراین برای خرید آن ها باید از یک وب سایت فروش لبنیات که در آن انواع لبنیات از جمله شیر و ماست و پنیر و خامه با تنوع زیاد از همه برندها موجود است خریداری نمود. فروشگاه “های مارکتی” با تنوع بسیار زیاد در زمینه محصولات لبنی این امکان را فراهم کرده که مشتری بتواند محصول مورد نیاز خود را با بهترین کیفیت و در اسرع وقت دریافت کند.

قفسه لبنیات در سوپرمارکتلبنیات تازه

2. خرید آسان

خرید اینترنتی به علت راحت تر و سریع تر بودن به خرید سنتی ترجیح داده می شود و اگر خرید لبنیات به صورت اینترنتی و وقتگیر و پیچیده باشد استقبال از آن کم خواهد بود. سوپرمارکت آنلاین “های مارکتی” با فیلترهای متنوع محصولات، دسته بندی های کامل محصولات و همینطور جستجوی لحظه ای و پیشرفته پیدا کردن محصول مورد نیاز را برای مشتری بسیار آسان کرده است.

خرید آنلاین لبنیات تازه

خرید آنلاین لبنیات تازه

 

3. ثبت نام و ثبت سفارش آسان از مزایای خرید اینترنتی لبنیات

از دیگر ویژگی های مهم وب سایت های فروش لبنیات میتوان به روند ثبت نام و خرید آسان آن اشاره نمود که در این زمینه نیز فروشگاه “های مارکتی” حرفی برای گفتن دارد و روند ثبت نام و خرید برای مشتری را بسیار آسان نموده است. برخلاف بسیاری از سایت های فروش لبنیات که برای ثبت نام اطلاعات زیادی را از مشتری می خواهند و شاید برای برخی از مردم این موضوع مطلوب نباشد فروشگاه “های مارکتی” روند ثبت نام را بسیار آسان نموده و با یک نام کاربری و تعیین گذرواژه از سوی مشتری این امکان را میسر نموده است. ضمنا شما با عضویت در سایت در آینده و هر زمانی به آرشیو و سوابق سفارشات خود در سایت دسترسی خواهید داشت.
از دیگر مزایای عضویت در سوپر مارکت آنلاین “های مارکتی” این هستش که اعضای سایت در مناسبتهای مختلف در پلن های تخفیفی قرار میگیرند و توسط سیستم بصورت هوشمند تخفیف های جذابی رو دریافت خواهند نمود.

4. تحویل سریع و به موقع

همه لطف خرید آنلاین لبنیات به اینه که زود برسه به دست آدم 🙂
لبنیات به عنوان یکی از اقلام پرمصرف ایرانیان محسوب میشود و به علاوه تاریخ مصرف این محصولات کوتاه مدت است بنابراین محصولات باید در فواصل زمانی کوتاه تهیه شوند و اگر این محصولات را به صورت اینترنتی میخریم باید در مدت کوتاهی آن را تحویل بگیریم. فروشگاه “های مارکتی” این امکان را فراهم کرده که مشتری بتواند در سریع ترین زمان ممکن خرید خود را درب منزل دریافت کند و اطمینان داشته باشد محصول دارای تاریخ مصرف صحیح بوده و سالم و تازه به دستش می رسد.

5. امکان مرجوعی در کالا

با وجود اینکه فروشگاه آنلاین های مارکتی محصولات لبنی را تازه و سالم با تاریخ مصرف و انقضا صحیح درب منزل تحویل مشتری می دهد باز هم این امکان را فراهم کرده تا بنا بر هر دلیلی مشتری هنگام دریافت محصول از پذیرفتن آن منصرف شد امکان مرجوع آن وجود داشته باشد.

فروشگاه آنلاین های مارکتی

فروشگاه آنلاین های مارکتی

6. وجود فیلترهای قیمت از مزایای خرید اینترنتی لبنیات

در سایت فروشگاه فیلترهایی برای جستجوی محصولات بر اساس قیمت قرار داده شده است که مشتری با توجه به رنج قیمت مورد نظر خود می تواند محصول مورد نیاز خود را بخرد.

7. فیلتر محصولات

فیلتر محصولات سبب می شود تا محصولات به خوبی تقسیم بندی گردند، برای مثال برای خرید شیر ما از طریق فیلتر محصولات دسته لبنیات را انتخاب کرده و از آنجا به صفحه مربوط به شیر می رویم، خود این محصول به دو دسته کم چرب و پرچرب تازه و مدت دار تقسیم می شود، بنابراین براحتی از این طریق برند شیر مورد نظر خود را پیدا می کنیم.

8. فیلتر محصولات تخفیف دار

استفاده از این فیلتر سبب می شود تا مشتری از محصولاتی که در آن بازه زمانی خاص شامل تخفیف شده اند باخبر گرد در صورتی که در هایپرمارکت ها با وجود شلوغی و ازدحام و کمبود وقت امکان اطلاع یافتن از این موضوع دشوار و تا حدودی شانسی می باشد.

9. امکان تسویه درب منزل

با خرید اینترنتی لبنیات از سایت فروشگاه های مارکتی ما به دو شیوه می توانیم هزینه را پرداخت کنیم هم به شکل آنلاین و هم پس از دریافت محصول، این مزیت مناسب افرادی است که با پرداخت آنلاین مشکل دارند.

10. فیلتر برند

در فروشگاه های مارکتی برندهای مختلفی از محصولات نظیر پگاه، دامداران، روزانه، کاله، ماهشام، میهن دیده می شود. بنابراین مشتری حق انتخاب داشته و می تواند کاملا آزادانه از برند مطلوب خود خرید کند.

فیلتر برندفیلتر برند جهت یافتن راحت تر کالاها

ویژگی های سایت فروشگاه آنلاین های مارکتی

امروزه تقریبا تمام خریدها اینترنتی شده است. و این مورد در زمینه لبنیات نیز صادق است. یکی از امکانات سوپرمارکت آنلاین های مارکتی ارسال پیامک وضعیت سفارش مشتریان عزیز می باشد که پس از ثبت نهایی سفارش و پس از پرداخت و همینطور هنگام ارسال کالا از طریق پیامک به مشتریان عزیز اطلاع رسانی می گردد.

در طراحی فروشگاه “های مارکتی” سعی شده تا بصورت تخصصی در زمینه فروش انواع محصولات بخصوص مواد لبنی در خدمت مشتریان عزیز باشیم. از جمله ویژگی های این سایت می توان به ثبت نام آسان، دسته بندی های کامل محصولات، وجود فیلترهایی برای قیمت و نیز امکان مقایسه بین محصولات مختلف، وجود شماره تماس برای ارتباط بین کاربران و پشتیبانی فروشگاه اشاره کرد.

برخی از امکانات وب سایت فروشگاه “های مارکتی”:

1. در آن محصولات به خوبی و تخصصی دسته بندی شده اند به عنوان مثال اگر خریدار برای خرید یکی از محصولات لبنیات مثل ماست وارد آن میشود می تواند به راحتی به برند مورد نظر خود با ویژگی های مورد نیاز خود دسترسی داشته باشد، حتی می تواند با رفتن به صفحه مورد نظر خود بقیه برندها و قیمت آن ها را ملاحضه کرده و در نتیجه خرید خوب و مطلوبی داشته باشد.

2. جستجوی فوق پیشرفته! در کادر جستجوی بالای سایت فقط کافیه قسمتی از نام کالای مورد نظر رو تایپ بفرمایید سپس سایت همه محصولاتی که اون عبارت داخلشون هست رو به شما نمایش میده! که این امر با توجه به تعداد بالای دسته ها و اقلام محصولات سوپرمارکتی، کار یافتن کالاها رو خیلی خیلی ساده میکنه.

3. یکی از موارد مهم در خرید اینترنتی لبنیات این است که در مورد محصولات لبنی توضیح کافی داده شده است که این کار سبب جلب اعتماد بیشتر مشتری می شود. برای مثال شیر کم چرب است یا پر چرب و یا وزن هر بسته چقدر می باشد که این امر سبب می شود مشتری خود را در سوپرمارکت حاضر ببیند و به راحتی انتخاب کند.

4. در سایت این فروشگاه امکان اظهار نظر برای کاربران وجود دارد و سایت طوری طراحی شده که در صورت عدم رضایت از محصولات یا خدمات امکان انتقال انتقاد یا پیشنهاد از طریق شماره تماسی که در سایت قرار داده شده است از طرف مشتری به پشتیبانی وجود دارد.

5. امکان ارسال به صورت رایگان برای مشتریانی که در محدوده مجیدیه، هروی، شمس آباد، پاسداران، حسین آباد، مبارک آباد، لویزان، رسالت و مناطق اطراف این محله ها هستند توسط های مارکتی فراهم گردیده است، بنابراین اگر مشتری در هر یک از این مناطق ساکن است می تواند از مزیت ارسال رایگان آن بهره مند گردد.

6. در سایت این فروشگاه در صفحه نخست پیشنهادها و تخفیف ها همه روزه اعلام می گردد. بنابرین با ورود به صفحه اصلی سایت می توانید از این تخفیف ها آگاهی پیدا کرده و در صورت صلاحدید از آنها استفاده نمایید.

7. سوابق سفارش های شما همیشه در پنل کاربری شما قابل نمایش هستش. ضمنا با توجه به خریدهایی که انجام میدین در سفارشهای بعدی شامل تخفیف هایی هم خواهید شد.

خرید اینترنتی لبنیات تازهتخفیف های جذاب

تنوع بالای محصولات لبنی در فروشگاه “های مارکتی”

در سوپر مارکت آنلاین های مارکتی طیف گسترده ای از محصولات لبنی از جمله شیر، پنیر، ماست، کره، خامه، دوغ و … وجود دارد. فروشگاه آنلاین های مارکتی با پشتوانه فروشگاه فیزیکی بزرگ و انبار گسترده توانسته طیف وسیعی از محصولات لبنی را روزانه تهیه و موجود داشته باشد. همانطور که میدانید اقلام محصولات لبنی و کلا سوپرمارکتی بسیار زیاد هستند و تهیه به روز و سالم همه این کالاها نیازمند تیم بزرگی هستش که ما در “های مارکتی” با پشتوانه اعتماد شما مشتریان گرامی توانسته ایم به آن دستیابی داشته باشیم.

سخن پایانی در مورد خرید اینترنتی لبنیات

با توجه به شرایط پیش آمده فعلی در ارتباط با شیوع ویروس کرونا و رعایت اصول بهداشتی و حذف رفت و آمدهای غیر ضروری، بهتر هستش که خرید لبنیات روزانه خودمون رو بصورت آنلاین انجام بدیم.
در کل خرید لبنیات یک خرید حساس می باشد چون از طرفی لبنیات جزو انکار ناپذیر سبد روزانه هر خانواده ایرانی میباشد و از طرفی به دلیل مدت زمان کوتاه نگهداری این محصولات بسیار مهم است که از کجا و چگونه تهیه می شوند. فروشگاه “های مارکتی” با تنوع و موجودی بسیار بالای محصولات لبنی و نیز تازه و به روز بودن این محصولات و از طرف دیگر با قابلیت ارسال سریع یک گزینه بسیار مناسب برای خریدن این محصولات می باشد. بنابراین مشتریان عزیز می توانند با خیال راحت و با اطمینان از کیفیت محصول و نحوه ی ارسال اقدام به ثبت سفارش نمایند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *