خرید آنلاین

معرفی سوپرمارکت آنلاین

معرفی سوپر مارکت آنلاین

سوپرمارکت

به فروشگاه موادخوراکی و مواد شیمیایی و بقیه اقلام روزمره خانه مثل محصولات لبنی ،شیر و ماست، تخم مرغ و بعضی محصولات غیر خوراکی نظیر مواد شوینده سوپرمارکت گفته می شود. البته در بعضی سوپرمارکت ها مواد پروتئینی نظیر مرغ و گوشت هم وجود دارد. تفاوت سوپرمارکت با مغازه های کوچک، دسترسی مستقیم به کالاها به عبارتی سلف سرویس بودن است. تفاوت دیگر در اندازه آن ها می باشد چون اندازه سوپرمارکت ها نسبت به سایر مغازه های موجود بزرگتراست. به طور کلی هم سوپر مارکت سنتی و هم سوپرمارکت آنلاین داریم.

سوپرمارکت آنلاین

به فروشگاه های مواد غذایی که در آن ها هر فرد اجازه خرید به صورت اینترنتی یا خرید آنلاین را دارند سوپرمارکت آنلاین گفته می شود. تحویل و ارسال سفارش در بعضی از مناطق مشخص به صورت رایگان صورت می گیرد. معمولا سفارش آنلاین از طریق وبسایت ها و نیز به کمک اپلیکیشن موبایل صورت می گیرد. از جمله سوپر مارکت های آنلاین معتبر می توان به “های مارکتی” اشاره کرد.

سوپر مارکت آنلاین آمازون

بزرگترین غول سوپر مارکتی دنیا، سوپرمارکت آنلاین آمازون می باشد. آینده فروش محصولات سوپر مارکتی با ظهور آمازون دچار تحول عظیمی شده است. با توسعه کسب و کار خرده فروشی آنلاین آمازون، دسترسی به هیچ نوع کالایی ناممکن نبوده و تنها با در اختیار داشتن یک گوشی هوشمند می توان به هدف مورد نظر خود رسید. اگر در هنگام انتخاب کالای مورد نیازمان از سایت آمازون دچار تردید شدیم یک کارگر مجازی در این سوپرمارکت مجازی آماده ارائه پیشنهاد به ما و خدمت رسانی می باشد. در دو دهه ی گذشته آمازون بزرگترین خرده فروشی بوده است و به مشتری هایش این امکان را می دهد که هر آنچه را لازم دارند به صورت آنلاین خریداری کنند.

مزایای سوپرمارکت آنلاین

به طور کلی یکی از مزایای سوپرمارکت آنلاین این است که فروشگاه همیشه باز بوده و تعطیلی ندارد. برعکس فروشگاههای سنتی، سوپرمارکت های آنلاین در هر ساعت و در هر لحظه توسط گوشی موبایل یا رایانه افراد در دسترس آن ها قرار می گیرد.

سوپرمارکت آنلاین

سوپرمارکت آنلاین

حتی زمانی که شیفت کارمندان تمام می شود وبسایت در فروشگاه سفارش مشتریان را ثبت کرده و در اولین ساعت شیفت بعدی کالای خرید شده به آدرس مشتری فرستاده میشود. بنابراین اگر برای فروشگاه انگیزه قوی برای رقابت در کسب و کار وجود داشته باشد می تواند شیفت شب را راه اندازی نموده و به این ترتیب در کار خود موفق باشد. از دیگر مزایای فروشگاه و سوپرمارکت آنلاین میتوان به صرفه جویی در زمان، راحتی خرید اشاره نمود. چون دیگر افراد مجبور به ایستادن در صف های طولانی و فشرده و تحمل شلوغی نیستند و با فشردن یک دکمه بعد از خرید کالا آن را درب منزل دریافت می کنند، این مزیت در زندگی امروز با توجه به شیوع ویروس کرونا و احتمال آلوده شدن به ویروس در محیط های شلوغ و پر ازدحام بیشتر نمود پیدا می کند. بسیاری از مردم این روزها برای در امان ماندن از ابتلا به کرونا و آلوده نشدن به ویروس ترجیح می دهند در خانه مانده و کلیه خریدها و کارهای خود را به صورت اینترنتی و آنلاین انجام دهند.

فروشگاه اینترنتی “های مارکتی”

در ایران نیز با پیشرفت تکنولوژی و شلوغی شهرها و کمبود زمان و از طرفی با دسترسی تمام مردم به اینترنت فروشگاه های آنلاین در شهرهای مختلف شروع به کار کرده اند. سوپر مارکت آنلاین “های مارکتی” یکی از این فروشگاه های معتبر در این زمینه می باشد. تفاوتی که سوپر مارکت “های مارکتی” با دیگر سوپرمارکت های آنلاین دارد این است که علاوه بر فروشگاه آنلاین، فروشگاه فیزیکی هم وجود دارد. این مزیت سبب می شود تا افرادی که به خرید اینترنتی اعتماد ندارند و به سختی تن به خرید اینترنتی می دهند با حضور در فروشگاه و برخورد نزدیک با عوامل فروش و بازدید از محصولات و اطمینان یافتن از کیفیت آن ها رغبت بیشتری برای خرید اینترنتی پیدا کنند.از دیگر مزایای سوپر مارکت آنلاین رشد پرسرعت این شغل می باشد. چون در سوپرمارکت آنلاین مشتری در هر لحظه از شبانه روز می تواند از سایت فروشگاه بازدید کرده و خرید خود را ثبت نماید.

خرید آنلاین سوپر مارکتی

خرید آنلاین

ویژگی های سوپرمارکت آنلاین های مارکتی

۱_ تصویر محصولات

یک فروشگاه اینترنتی نیاز است تصویر واضحی از همه محصولات در ابعاد متفاوت در سایت قرار دهد اطلاعات مورد نیاز در رابطه با آن ها را به شکل کامل و جامع توضیح دهد تا مشتری بتواند با آگاهی اقدام به خرید محصول مورد نیاز خود کند، در فروشگاه “های مارکتی” این ویژگی کاملا برجسته بوده و همه محصولات با تصاویر و توضیحات کامل ویژگی هایشان موجود هستند.

۲_ نماد الکترونیکی

از ملزومات هر سایت فروشگاهی معتبر، داشتن یک نماد الکترونیکی است و در حقیقت داشتن یک نماد الکترونیکی نشان دهنده این است که ما از یک سایت معتبر خریداری کرده ایم، “های مارکتی” نیز با داشتن نماد الکترونیکی معتبر توانسته جایگاه خود را در بین فروشگاههای آنلاین به خوبی تثبیت کند.

۳_ شماره تماس از ویژگی های سوپرمارکت آنلاین

همه سوپرمارکت های آنلاین دارای شماره تماس به منظور ارتباط با مشتریان و پشتیبانی فروشگاه می باشند تا مشتریان سوالات خود را در مورد نحوه خرید و نیز هر موضوع دیگری مطرح نمایند. در سایت فروشگاه “های مارکتی” هم دو شماره تماس جهت برقراری ارتباط بین مشتریان و کاربران سایت و یک شماره تماس جهت انتقاد و پیشنهادات ثبت گردیده است.

۴_ دسته بندی و تقسیم بندی محصولات

در همه سوپرمارکت های آنلاین از جمله سوپرمارکت “های مارکتی” محصولات در تقسیم بندی و دسته بندی های صحیح کاملا متناسب با نوع محصولات، متناسب با تولید کننده آن ها و قیمتشان و سایر موارد قرار می گیرند تا مشتریان برحسب نیاز خود خرید کنند.

دسته های محصولات اینترنتی

سوپرمارکت های مارکتی

 

۵_ ارسال رایگان از ویژگی های سوپر مارکت آنلاین

سوپرمارکت “های مارکتی” برای افرادی که در محدوده تعیین شده در سایت ساکن باشند ارسال رایگان در نظر گرفته است.

۶_ امکان تسویه خرید در هنگام تحویل محصول

فروشگاه اینترنتی “های مارکتی” این امکان را فراهم آورده تا در صورت تمایل مشتریان هزینه محصول خریداری شده را درب منزل و پس از دریافت کالای خود پرداخت نمایند.

بررسی جذابیت بازار سوپرمارکت آنلاین

همه کسب و کارهای اینترنتی با توجه به نیازهای مردم راه اندازی شده اند. تا چند وقت پیش سوپرمارکت های اینترنتی مورد نیاز بسیاری از مردم نبوده و حتی مسخره به نظر میرسید که مردم بخواهند مواد غذایی مورد نیاز خود را به جای خرید از مغازه های کوچک، از سوپرمارکت های آنلاین بخرند. اما با پیشرفت زندگی، کمبود وقت و ترافیک سنگین شهری و ازطرفی آلودگی هوا، شیوع انواع بیماری ها و ویروس ها از جمله ویروس کرونا در شهرهای بزرگ خرید از سوپرمارکت های اینترنتی معقول و به صرفه تر می باشد.

فروشگاه آنلاین

خرید آنلاین

سوپرمارکت آنلاین “های مارکتی” (himarketi)

فروشگاه اینترنتی “های مارکتی” نیز یکی از سوپرمارکت های آنلاین می باشد. در این فروشگاه محصولات متنوعی از جمله انواع شوینده، محصولات لبنی، انواع خشکبار، انواع محصولات ارگانیک، لوازم التحریر، میوه و سبزیجات تازه، دخانیات و مواد غذایی، انواع نوشیدنی های سرد و گرم عرضه می گردد. در این فروشگاه تاریخ مصرف و تاریخ انقضا محصولات به شکل صحیح و درست درج گردیده و خریدار می تواند با اطمینان کامل خرید خود را انجام دهد. این سوپرمارکت آنلاین در محدوده های هروی ، شمس آباد، پاسداران، حسین آباد، مبارک آباد، لویزان و مجیدیه دارای سرویس رایگان می باشد. در سایت این فروشگاه علاوه بر شماره های تماس ثبت شده برای ارتباط با واحد خدمات، یک شماره تماس جهت انتقادات و پیشنهادات نیز ثبت گردیده که از طریق آن می توان میزان رضایت مندی یا احیانا انتقاد خود را نسبت به محصولات خریداری شده اعلام نمود.

سوپرمارکت آنلاین در ایران

در ایران با چند سال تاخیر نسبت به سایر کشورهای توسعه یافته خرید از سوپرمارکت های آنلاین به صورت کامل جا افتاده است و مردم بدون نیاز به طی کردن مسیر ترافیکی، از سوپرمارکت های آنلاین، خرید خود را انجام می دهند.

سوپرمارکت آنلاین “های مارکتی” هم به صورت فیزیکی و هم به صورت آنلاین آماده ارائه خدمات به مشتریان می باشد. بنابراین خریدار به دو روش می تواند از آن خرید کند و با مشاهده سطح کیفیت محصولات و نحوه خدمت رسانی فروشندگان، علاوه بر خرید حضوری می توانند خریدهای بعدی خود را با اطمینان کامل به صورت آنلاین انجام دهند.

نحوه ثبت خرید از سوپرمارکت آنلاین “های مارکتی”

برای خرید از فروشگاه “های مارکتی” ابتدا در سایت ثبت نام نموده و سپس اقدام به ثبت سفارش می کنیم. این سوپرمارکت آنلاین، با قراردادن فیلترهایی همچون قیمت، موجودی، حراج و محصولات تخفیف دار تلاش کرده تا روند خرید برای مشتری آسان شده و بتواند با توجه به اطلاعات موجود بهترین خرید را داشته باشد. به علاوه در این سایت محصولات دسته بندی شده اند و به راحتی با یک کلیک می توان به صفحه محصول مورد نظر رفت و با توجه به تنوع بسیار زیاد محصولات می توان بهترین گزینه را انتخاب نمود. اگر یک بار از این فروشگاه خرید کرده باشیم در صفحه علاقه مندی ها می توانیم خرید های خود را ثبت کنیم تا در خرید بعدی سریع تر و آسان تر به محصول مورد نظر خود دست پیدا کنیم.

ارسال رایگان در محدوده

ارسال رایگان سفارشات در محدوده

در پایان می توان گفت به صرفه ترین و مطمئن ترین روش برای خرید های آنلاین، خرید از فروشگاههای آنلاین معتبری نظیر فروشگاه “های مارکتی” می باشد. خرید از این فروشگاه سبب می گردد تا خریدار علاوه بر اطمینان داشتن از تازه بودن محصول و کیفیت آن ، و نیز ارسال سریع و به موقع محصول ، از تخفیف های آن نیز برخوردار گردد و در نهایت محصول را درب منزل دریافت کند. از طرفی در زمان، انرژی و هزینه های نهایی مشتری نیز صرفه جویی می شود. از سوی دیگر خرید از فروشگاه های بزرگ و شلوغ، خسته کننده و زمان بر بوده و سبب می شود تا مشتری با دقت کمتری خرید خود را انجام داده و گاهی اوقات از تخفیف های ویژه برخی محصولات با خبر نگردد در صورتی که در خرید آنلاین مشتری زمان کافی برای انتخاب داشته و با جستجو در صفحات وب سایت می تواند علاوه بر آگاهی از تخفیف های ویژه آن روز، با مقایسه قیمت و کیفیت محصولات مختلف، خرید خود را به بهترین نحو و با رضایت کامل انجام دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *